ucbasaktarim.com: En Uygun Tarım Makinaları

Üçbaşak Ekincilik, kültür makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri midein ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine munis olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Normal maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel kültür halletmeye başladı fakat günümüzde toplumun sadece çok küçümencik bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını huzurlayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dileme ve kültür bölümünün derece derece çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Uygulayım bilimi ile müşterek vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca sadece kültür bölümü değil, ülkenin dış satım hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçbaşak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en yerinde hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile devimsel ve ağırlü beniâdem deposuna mevla olan Üçbaşak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış valör sağlayıcı Üçbaşak Ekincilik; hummalı Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını ruzuşeb yükseltmektedir. Sabah akşam inkişaf ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçbaşak Ekincilik ürünlerinin hem yurt içinde hem de yurt haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçbaşak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin munis ve istikrarlı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve doğruca bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile fuzuli gübre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde daha az efor harcama ederek çok daha sağlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok daha sağlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha fazla kâr ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha mümbit bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kebir gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve özen edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha mümbit skorlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Ekincilik olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden hamil olmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da degaje bir trap haksına görevlendirmek midein münteşir olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Eğin yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden hamil olmak midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap haksı kabil alanlara görevlendirmek midein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir rabıtalantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değiştirilebilir ve birbir hayli cetşmanla da çokletilebilir. Anne dahişenler çoğu kez hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik hamallara gereğince oldukça sakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler midein tercih edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem de kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşak Ekincilik’ın peş yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin icma ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması işlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği gün hayvanın sütü ve etinden semere allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri hiç seferde alabilir ve daha yerinde beslenebilir. Yeygi karmanın strüktürlması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek daha yerinde beslenmesine böylece daha fazla semere almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Yeygi Kompozit Makinaları da Üçbaşak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Ekincilik olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kabil en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı gani ve mümbit bir zirai üretim midein kebir avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı midein önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yerinde durumlara gelmesi midein zirai dış satım noktasında Üçbaşak Ekincilik olarak tüm çallıkışanlarımızın ulamasıyla müşterek
Üçbaşak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/