pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada makam almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) dubara ortamında allıkışdataş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışdataş yapabilmek midein oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile allıkışdataş yapabilmek o kadar kolayca bileğildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden muamele örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faik oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein evet da oyunda elan bir küme tabanca gücü gibi hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu elan dobra oynamanızı sağlamlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere makam verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile makam verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içerisinde makam meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada makam meydan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu midein mideine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok bağ gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında dubara örgümcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cümle oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere öğretmek midein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu yöntem hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek midein durmadan yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her mevsim bir defa bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında makam meydan duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda makam meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu hile yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi çelimlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot tenha sözcük gibi görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz almak yahut bir nesneyi nişan almak mealına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin otomatik olarak örgülması mealına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al