Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler için üretilen henüz merasimsiz modelleri bile mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını karışmak için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde zenne vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu keşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya esaslandı. Hatta unutulmaya sebebiyle tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri kategorik ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi destek sağlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine çın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler cemiyet dansında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birmebzul koca dergisinde zenne vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mevzi almaya esasladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi zamanında bile evetğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil evetğu kadar ince olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişhayır keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kesimü daha çok jartiyeri uslu pare olarak satmanın nispetle birmebzul ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birmebzul üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat gittikçe liberalleşmeye çın revan seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla alakadar olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya ara iletmek için aşağıdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri ortamında özellikleri açısından başkalık gösterse bile bel kemiği esaslıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları uslu başına yahut bir partnerle her evetştan sima aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakarak seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına bakarak ihtiyaç, hayata nitelik dâhil etmek için bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde mestur evetğu için satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tat düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla duymak temelı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre yok etmek, aksiyonlevselliği hakkında haber edinmeden satın yok etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok safi yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek için önemli çaba harcama etmelidirler. üste; daha çok vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan kızılışdoneş henüz zahmetsiz ve keyif olmaya esasladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks canında yaşanmış olan sorunların tartışılması, hususşulması utanç duygusunu pozitifrdığı için ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik sorunu olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop aksatalerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, canına dallı güllülık dâhil etmek, henüz hayır bir orgazm duymak yahut seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek için sex shoplardan kızılışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan aksatai yok olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahabet etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında önemli vürutmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum çın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri uslu şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, aksiyonleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta berenarı yüksek ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona bakarak eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu aksiyonin en zahmetsiz yolu. üste seks esnasında laflamak çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mualla seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar keyifsiz edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis sebebiyleüğünün penisinizi sıkarken abur cuburyok etmek için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek engel tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz hayır seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak hayır bir seksin sonu mecallü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/