Evinizde Sıcaklık ve Ferahlık İçin Halılarımız

Halılar, evlerimizdeki zeminleri kaplamak için kullanılan bir üründür. Halılar, evlerimizdeki dekorasyonun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Halılar başkaca asayiş açısından da önemlidir. Özellikle çocuklar ve yaşlılar için halılar kayma ve düşme risklerini azaltır ve adımlarımıza tampon görevi yapar. Hatta halılar selen yalıtımı da esenlayarak konforu arttırır.

Artemis Halı, kalite, üretim teknolojisi, çağdaş tasarımlar ve ürün standartları ile şef markalar ortada makam almaktadır. Koleksiyonlarında saf elyaflardan strüktürlmış, yıkanmış ve ütülenmiş ürün grupları makam almaktadır. Artemis Halılar ve modelleri şayan fiyat fırsatlarıyla e-halicim’da bulunabilir.

Elexus Halı, Gaziantep’te bulunan bir halı markasıdır. Elexus Halı, çağdaş tasarımları ve gelenekselden ilham alan teceddütçi modelleri ile ön plana çıkıyor. Markanın halı çeşitlerinde vürutmiş tekstil teknikleri ve sarplü bedii yapı denli üstün gereç kalitesi bile öne çıkıyor. Doğal bambu iplikleri sayesinde antibakteriyel özellik haiz halı modelleri bile bulunuyor.

Sisal halı, agave sisalana adı verilen kaktüsün yapraklarından yapılan saf elyaf halı seçeneğidir. Sisal halılar lateks taban üstüne dokunmuş 100% saf bitki liflerinden oluşur. Sisal malzemesi, doğası gereği anti-statik, anti-bakteriyel, selen emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu mefkûre bir temel kaplama malzemesi yapar.

Sanat halı, ömür alanlarının dizaynını kusursuzlaştıran, mekâna ruhunu veren, dekorasyonun duyurulmayan ve yetenekli parçalarıdır. Perdeler düşeyde, halılar da yatayda en geniş yüzeyi kaplayarak, evinizin umumi kurgusunda önemli gösteriş üstlenir. Sanat halıları, evinize nitelik ve etkililık katmanın kenarı esna zemindeki sesleri bile emerler. Sanat halıları farklı malzemelerden üretilebilirler ve farklı desenlerde olabilirler.

Dolce Vita Halı, halı ve yolluklar, ömürın her alanında bulundukları yere şık görünen kazanmıştırran eşyalardandır. Dolce Vita halı bu mevzuda birinci sınıf ürünleri ile kullanıcıların her devran beğenisini kulaklıır. Dolcevita halı markası desenlerinde ve kalitelerinde bilindik halı modellerini ve tarzlarını unutturacak farklı hayaller ve ortamlar görüntü etmeniz ve bu ortamları tasarlarken kilit gösteriş üstlenecek ürünler hazırlamaktadır.