Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi için bir parça bileğil çabucak zait hekimin onayı gerekir ve afiyet müesses raporuna ister duyulur. Gebelik boyunca takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da sevgi ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabilinden durumlarda terapotik kürtaj (terapi ammaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kazıma işçiliklemi esnasında Genel duyum yitimi ya da Yerel duyum yitimi uygulanır. şahsiyet Genel anesteziye kırmızıınacak ise muamelat öncesi 4 vakit derece oral kurumı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kürtajı ise ya da önceden strüktürlmış sezaryen ile doğumu var ise Genel duyum yitimi ile kürtaj strüktürlır. Sade kişinin geçmişte yapmış oldurmış olduğu kürtajları var ise ya da alışılagelen mevlit eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel duyum yitimi strüktürlabilir. Yerel duyum yitimi Anestezi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel ilaçlar ile uyuşturulur. Genel duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) kez ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı aracılığıyla strüktürlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) strüktürsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika derece sürer. Yerel duyum yitimi ile 15 dakika derece, Genel duyum yitimi ile 30 dakika derece sonrasında nüfus beyit dünyaına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak ammaçlı Hekim aracılığıyla ilaçlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında nüfus Kontrol ammaçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son adet tarihi bakımından legal olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma legal boşaltma ya da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile alakadar bu muamelat sadece küldöken mevlit uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve hastalanmış ortada muzlim kalmaktadır. Gebede önemlice bir sayrılık bulunan ise ve gebe kalma durumu nüfus için riziko oluşturuyor ise ya da hamilelik boyunca zararlı olan yalnızca kendisinin kullanmakta zaruri kılındığı ilaçlar var ise kişiye terapotik kürtaj (terapi ammaçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları